Başa Dön

Turkcell Next Level’da

blank

Turkcell Next Level’da

Okuma süresi 1 dakika

Turkcell, iletişim teknolojisi perakendeciliğinde önemli bir yere sahip olan konsept mağazalarından altıncısını Ankara’da, Next Level AVM içerisinde açtı.

Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış ,1189 Turkcell İletişim Merkezi’ne rol model olarak tasarlanan Turkcell Mağazaları, müşteri dostu perakendecilik ve yenilikçi uygulamalarıyla müşteri deneyimini en yukarıya taşıyor. Daha önce dört adet ile sadece İstanbul’da bulunan Turkcell Mağazaları, kasım ayında Antalya’da açıldıktan sonra Aralık ayı itibariyle de Ankara’ya da ulaşmış oldu. Yirmi iki çalışana sahip Next Level Turkcell Mağazası, gerek sergilenen yenilikçi uygulamalar gerekse tasarımıyla ziyaretçilerine eşsiz bir müşteri deneyimi sunuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.