© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TUGİAD’lı Kadınlardan Anlamlı Davet

TUGİAD’lı Kadınlardan Anlamlı Davet

TUGİAD Ankara Şubesi Kadın Platformu hem yeni yıl öncesi moral depolamak hemde Gölbaşı’nda bulunan Selametli Köyü’ne yardımda bulunmak için yılbaşı yardım yemeği düzenledi.

İş dünyası ve cemiyet hayatından bir çok ismin katılımıyla gerçekleşen yemek de eğlence bir an olsun eksik olmadı. Yemekten elde edilen gelirin “Umutlar Solmasın” projesi kapsamında Selametli Köyü’ne bağışlandı gece de ünlü şarkıcı Cenk Eren’de sahne aldı. Ankara Atlıspor Kulubü’nde verilen yemekte konuşma yapan TUGİAD Ankara Şubesi Kadın Platformu başkanı Betül Ilgar Göncü, yemekten elde edilen gelirin yanı sıra AB hibe projelerini ve Ankara Kalkınma Ajans mali programlarını kullanarak Selametli Köyü’nü kalkındıracaklarını dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.