© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TÜGİAD’dan Yeni Komisyon

TÜGİAD’dan Yeni Komisyon

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) üyeleri, dernek bünyesinde Ankara’da ilk defa faaliyet gösteren ticaret komisyonunun oluşturulması ve üyelerin sosyal aktivitelerinin artması amacıyla Wyndam Otel’de bir araya geldi.

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) üyeleri, Wyndam Otel’de bir araya geldi.
Yeni kurulan komisyonun amacını TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Türker Naslı; “Yeni oluşturulan komisyonun asıl ve birinci amacı üyelerin iç hacimlerinin çeşitli yollarla ve temaslarla artırılmasıdır. Bu nedenle Ankara’da böyle bir toplantı düzenledik. Bu toplantı ve kokteylde üyeler birbirlerini daha yakından tanıyarak iş sohbetleri gerτekleştiriyorlar” diyerek anlattı. TÜGİAD’ın bünyesindeki yeni kurulan ticaret komisyonunun Ankara’daki başkanı Akfen Holding’in yönetim kurulu üyesi ve başkan vekili Selim Akın oldu. Toplantının ardından No:4 Bar’da düzenlenen kokteylde genç iş adamları gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.