Başa Dön

TÜGİAD Deligans’ta

blank

TÜGİAD Deligans’ta

Okuma süresi 1 dakika

TÜGİAD Ankara üyeleri Business Network toplantılarının beşincisini Ankara’nın yeni buluşma noktası Deligans’ta gerçekleştirdi.

Türkiye Genç İş adamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’nin ev sahipliğinde beşincisi düzenlenen TÜGİAD Business Network (TBN) bu yıl Deligan’s’ta gerçekleşti. Üyeler arasında iş birliği köprüsü kurmak amacı ile düzenlenen, Ankara’nın önde gelen iş adamlarının ve kadınlarının katıldığı davette üyeler keyifli bir akşam geçirdi. Next Level AVM podyumda yer alan Deligan’s restoranda Çepaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Kahraman’ın sponsorluğunda bu ay beşincisi gerçekleştirilen etkinlikte birlikte olmanın önemi vurgulandı.

Keyifli anların yaşandığı etkinlikte üyelerden Ülkü Mine Kıcıman ve Selim Akın’ın doğum günleri de kutlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: