Başa Dön

TÜGİAD’dan Beraberlik Yemeği

blank

TÜGİAD’dan Beraberlik Yemeği

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD), Swissotel’de MAG Medya sponsorluğunda düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi.

Swissotel’de gerçekleşen birlik ve beraberlik yemeğine TÜGİAD üyeleri oldukça yoğun ilgi gösterdi. Birbirinden şık davetlilerin boy gösterdiği gecenin açılış konuşmasını, Başkan Barış Aydın üstlendi. Aydın, ekim ayında yapılacak genel kurulda başkanlık için yeniden aday olmayacağını açıkladı ve bu geceye bugünlerde en çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberliğin adını koyduğunu söyleyerek sözlerine devam etti. TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe; TÜGİAD Genel Başkanı Ali Yücelen, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı ( TÜSİAV ) Başkanı Veli Sarıtoprak ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.