© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tog Bazar’a Yoğun İlgi

Tog Bazar’a Yoğun İlgi

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından geleneksel olarak gençlere sosyal yardım amaçlı düzenlenen TOG Bazar, bu kez Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirildi.

Gençlerin sivil toplum kuruluşu TOG, Avrupa’nın en büyük Hilton’u olma özelliğini taşıyan Hilton Bomonti İstanbul’da düzenlediği TOG Bazar etkinliğiyle iş ve cemiyet hayatının seçkin isimlerini sosyal yardım etkinliğinde buluşturdu. TOG Bazar’ın giriş biletlerinden ve TOG standından elde edilen gelir, Türkiye’yi yasa boğan ve yüzlerce kişinin ölümüne yol açan kazada birinci derece yakınlarını kaybeden gençlere eğitim desteği olarak bağışlandı. Yapı Kredi Crystal Kart ana sponsorluğunda düzenlenen TOG Bazar’a yüz kırkın üzerinde firma birbirinden özel tasarımlarıyla katılarak sosyal sorumluluk projesine önemli bir katkıda bulundular. Etkinliğe katılan davetliler, bol bol alışveriş yaparak yardımda bulundular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.