Başa Dön

Tiyatro ve Opera

blank

Tiyatro ve Opera

Okuma süresi 1 dakika

İtalya’nın Avrupa Birliği dönem başkanlığının sona ermesi nedeniyle, İtalya Ankara Büyükelçisi Gianpaolo Scarante, elçilikte bir davet verdi.

İtalya Ankara Büyükelçisi Gianpaolo Scarante, İtalya’nın Avrupa Birliği dönem başkanlığının sona ermesi nedeniyle bir davet düzenledi. İtalya Büyükelçiliği’nde gerçekleşen davete katılan konuklar arasında AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır da vardı., Resepsiyonda sergilenen Giacomo Puccini’nin “Gianni Schicchi” adlı tek perdelik operasına Piyanist Hande Uçar müzikleriyle eşlik etti. Tiyatro ile operanın harmanlandığı gösteriyi konuklar, dikkatli ve meraklı gözlerle izledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.