Başa Dön

TED’den Şık Balo

blank

TED’den Şık Balo

TED Ankara Koleji Mezunlar Derneği Üyeleri ‘Mezunlar Balosu’nda bir araya geldi. Farklı illerde ya da yurt dışında yaşayan mezunlar baloya büyük ilgi gösterdi.

Kolej ruhunu yaşatmayı amaçlayan TED Ankara Koleji mezunları, ‘Geleneksel Mezunlar Balosu’nda buluşarak, hasret giderdi. Sheraton Otel’de düzenlenen baloya yurt dışında ya da farklı illerde yaşayan mezunlar katıldı. Son rakamı ‘0′ ve ‘5’ olan yıllarda mezun olan kolejlilerin katıldığı gecede eğlenceli anlar yaşandı. Eski ve yeni çok sayıda mezunun bir araya geldiği geceye altı yüz kişi katıldı. Dernek Başkanı Kutluhan Olcay, balonun 48 yıldır düzenlendiğini ve ilk günkü heyecanı yaşadıklarını anlatarak, “Kolej’in ‘Aydınlık Bir Türkiye’ misyonu daima sürecek” dedi. Konuşmanın ardından kolejliler hep birlikte Kolej Marşı’nı okudu. Baloda Ankara ve İstanbul’un yanı sıra Avrupa’nın birçok ülkesinden, ABD ve Avusturalya’dan mezunlar da yerini aldı. Geceye katılan bütün mezunlara anı plaketi verilirken, çekilişle de bazı konuklara hediyeler dağıtıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.