Başa Dön

TED’den Anlamlı Gece

blank

TED’den Anlamlı Gece

Okuma süresi 1 dakika

Türk Eğitim Derneği’nin (TED), maddi durumu yetersiz öğrenciler için düzenlediği “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyası için özel bir gece gerçekleşti. Öğrenciler yararına sahneye çıkan ünlü sanatçı Yaşar, şarkılarıyla konukları coşturdu.

TED Sosyal Hizmetler Komitesi tarafından hazırlanan davete ilgi yoğun oldu. Davetliler aldıkları biletlerle öğrencilere destek oldu. Wyndham Otel’de düzenlenen gecede konuşan TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, “Gençler Türkiye’nin geleceği. Onlara destek vermek, Türkiye’ye el uzatmak anlamına geliyor” dedi. Çok sayıda kolej mezunu ve özel davetlinin yer aldığı gecenin ilerleyen saatlerinde duygusal şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken pop müziğin sevilen ismi Yaşar sahne aldı. En sevilen şarkılarını kolejliler için söyleyen sanatçı unutulmaz bir performans sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: