© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TED Meşalesi 85 Yaşında

TED Meşalesi 85 Yaşında

31 ocak 1928 tarihinde Atatürk’ün önderliğinde kurulan Türk Eğitim Derneği 85.yılını yaklaşık 500 kişinin katıldığı görkemli bir davetle kutladı. 85 yıldır eğitime verdiği destek ile Türkiye için daha parlak bir gelecek sunan Türk Eğitim Derneği’nin kuruluş yıl dönümü oldukça renkli geçti. Davet, iş dünyası ve cemiyet hayatından bir çok seçkin konuğun da aralarında bulunduğu yaklaşık 500 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Gece de konuşma yapan TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu konuşmasında 85 yıllık köklü kuruluşun bugün geldiği noktada 25 okul, üniversite ve daha bir çok kurumu bünyesinde barındırdığını ve ülkeye sunduğu hizmetten gurur duyduğunu belirtti. Davetliler arasında Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) Başkanı Cemil Çiçek’de vardı. Çiçek yaptığı konuşmada; “Buraya, Sayın Selçuk Pehlivanoğlu’nun ısrarları sonucu çıktım, Türkiye için çok önemli olan bu kurumun, Türkiye Eğitim Derneği’nin 85. yaşını kutlarım.” şeklinde konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.