Başa Dön

Tasarımlar Görücüye Çıktı

blank

Tasarımlar Görücüye Çıktı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın genç ve başarılı iş kadınlarından Ceren Can, The House Cafe’deki özel temalı butiğinin açılışını, cemiyetin şık hanımlarına verdiği bir kokteyl ile gerçekleştirdi.

Tasarım butiği konseptinde açılan ve farklı bir bakış açısıyla dünya trendlerini buluşturan Ceren Can, davetlilerle yakından ilgilendi. Tasarımları hakkında bilgiler vermeyi de ihmal etmeyen Can, gösterdikleri ilgiden ötürü konuklarına teşekkür etti. Birbirinden elit hanımların büyük beğenisini kazanan tasarımlar böylece görücüye çıkmış oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: