Başa Dön

Swiss Otel’de Moda Rüzgarı

blank

Swiss Otel’de Moda Rüzgarı

Okuma süresi 1 dakika

Elegan ve sofistike tasarımlarıyla fark yaratan Raşit Bağzıbağlı, merakla beklenen 2013 Haute Couture koleksiyonunu, Ankara Swiss Otel’de düzenlenen defileyle moda tutkunlarına sundu.
Elegan ve sofistike tasarımlarıyla fark yaratan Raşit Bağzıbağlı, merakla beklenen 2013 Haute Couture koleksiyonunu, Ankara Swiss Otel’de düzenlenen defileyle moda tutkunlarına sundu. Cemiyet hayatının seçkin simalarının yoğun ilgi gösterdiği defilede 31 parça Haute Couture tasarım ve iki parça gelinlik tasarımı sunuldu. Ankara Swiss Otel’de gerçekleştirilen defileye Çağıl Özge Özkul, Tuğba Melistürk, Songül Erol, Nilüfer Tercanlı gibi ünlü mankenler katıldı. Ankara cemiyet hayatının yoğun ilgi gösterdiği defilede hanımlar mankenler üzerindeki kıyafetleri hayranlıkla izledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.