Başa Dön

Sürpriz Doğum Günü Partisi

blank

Sürpriz Doğum Günü Partisi

Aloha Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Metin Güngör, arkadaşları Mustafa-Meltem Bayur’a ziyarete gittikleri sırada sürpriz doğum günü pastasıyla eşi Gamze Güngör’ün doğum gününü kutladı.

Aloha Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Metin Güngör, zarif eşi Gamze Güngör’ün doğum gününü misafirliğe diye gittikleri sırada sürpriz bir pasta ile doğum gününü kutladı. Aloha evlerinin bahçesinde yapılan doğum günü partisi canlı müzik eşliğinde oldukça eğlenceli bir şekilde kutladı. Metin Güngör’ün zarif eşi Gamze Güngör’ün 50. yaş doğum günü partisine gelen üniversite arkadaşları ve yakın dostları Gamze Hanım’ı bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı sürpriz partide misafirlere mangal keyfi sunulurken mutlu çift bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.