Başa Dön

Süperstar’ı Podyuma Çıkaran Defile

blank

Süperstar’ı Podyuma Çıkaran Defile

Okuma süresi 1 dakika

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında Raisa ve Vanessa Sason kardeşler “Crystallized” ismini verdikleri yeni koleksiyonlarını görücüye çıkardılar.

Tasarımcı ikiz kardeşler Raisa ve Vanessa Sason, “Crystallized” adını verdikleri 2014 İlkbahar – Yaz Koleksiyonunu, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da gerçekleştirdikleri defile ile moda tutkunlarının beğenisine sundu. Özel bir kostüm ile podyuma çıkan Süperstar Ajda Pekkan defilenin sürprizi olurken, podyumda sergilenen tasarımlar moda severlerden tam not aldı. Raisa ve Vanessa Sason’un ilk solo defilesinde yakın dostları kendilerini yalnız bırakmadı. Defileyi İstanbul sosyal yaşamının seçkin isimleri de takip etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.