© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sun Vital’den Yılbaşı Kutlaması

Sun Vital’den Yılbaşı Kutlaması

Başkent’in önde gelen güzellik firmalarından Sun Vital, yeni yılı mağazasında verdiği şık davetle kutladı.

Arjantin Caddesi’nde yer alan Sun Vital Güzellik Merkezi görkemli bir davetle yeni yılı karşıladı. Davetin ev sahipliğini gerçekleştiren Demet Erişenbaş, gelen konuklarını kapıda karşılayıp tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. Çok sayıda seçkin ismin katıldığı davette konuklar, Demet Hanım’dan güzellik konusunda tüyolar aldılar. Davetin açılış konuşmasını gerçekleştiren Demet Hanım, yeni yılın herkese mutluluk ve huzur getirmesi konusunda temennilerde bulundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.