Başa Dön

Suat Yetişen’e Kutlama

blank

Suat Yetişen’e Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

EN-ÇEV Enerji Çevre Yatırımları ve Danışmanlığı Haritacılık İmar İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı ve Ankara cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Suat Yetişen’in doğum günü sürpriz bir partiyle kutlandı.

Gaziosmanpaşa’da bulunan Numnum Cafe &Restaurant’ta gerçekleşen renkli doğum günü partisi oldukça keyifli görüntülere sahne oldu. Zarif eşi Özlem Yetişen ile birlikte sürprizlerle dolu ortamı gören Suat Bey’in heyecanı gözlerden kaçmadı. Kendisi için Party Designer tarafından düzenlenen “Superman” temalı organizasyonda yakın dostları ile birlikte eğlenceli dakikalar geçiren Suat Bey, katılımlarından dolayı arkadaşlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.