Başa Dön

Suada’da Özel Gece

blank

Suada’da Özel Gece

Okuma süresi 1 dakika

Siyasi ve ekonomik temaslarda bulunmak için Türkiye’ye gelen Almanya Aşağı Saksonya Eyalet Başbakanı Gerd Andres, Suada’da bulunan G Balık Restaurant’ta şık bir davet düzenledi.

Almanya Aşağı Saksonya Eyalet Başbakanı Gerd Andres, siyasi ve ekonomik temaslarda bulunmak için geldiği İstanbul’da görüşmelerinin ardından Suada G Balık Restaurant’ta şık bir akşam yemeği düzenledi. Davete katılımın geniş olduğu gecede Aşağı Saksonyalı Türk Milletvekilleri ve özel davetli olarak katılan başarılı iş adamı Murat Camadan’da yer aldı. Şık bir ortamda gerçekleşen davette konuklar iki ülke ilişkileri hakkında sohbet ederek boğazın eşsiz manzarası karşısında keyifli bir akşam geçirdiler. Gecede, Aşağı Saksonyalı Türk Milletvekilleri ile bol bol sohbet eden ve davetin özel konuğu olarak katılan başarılı iş adamı Murat Camadan, Almanya’daki yatırımlarını sürdürmeyi devam edeceğini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.