Başa Dön

‘Style Fashion Outlet’ Kapılarını Açtı

blank

‘Style Fashion Outlet’ Kapılarını Açtı

Okuma süresi 1 dakika

Dünyanın lüks markalarını tek çatı altında bir araya getiren Style Fashion Outlet’in Nisbetiye On’daki mağazasının açılışı iş, sanat, moda ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı davetle yapıldı.

Türkiye’de lüks segmentte yer alan outlet mağazacılığa yeni bir anlayış getirecek olan Style Fashion Outlet’in Bodrum Havalimanı’nın ardından hizmete giren yeni mağazasında konuklar dünyaca ünlü lüks markaların ürünlerini inceleme fırsatı buldu. Açılış davetinde koreografisi Ferhan Aral tarafından yapılan defile ise konuklar tarafından ilgiyle izlendi. Ece Gürsel’in baş manken olarak yer aldığı defilede Itır Esen, Pınar Akbay, Emel Erdemanar, Tuğçe Dural, Sena Albaytar, Emre Aydın, Burak Yanoğlu, Farzam ve Murat Atasoy dünya markalarının şık moda parçalarını sergiledi. Davetliler 100’ün üzerinde lüks moda markasını barından Style Fashion Outlet’de beğendikleri parçaları satın almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: