Başa Dön

Steyfi Açılışını Yaptı

blank

Steyfi Açılışını Yaptı

Okuma süresi 1 dakika

Siteler’de bulunan oldukça nezih ve ferah bir ortama sahip olan Steyfi Kumaş, keyifli açılışını Seyfi ve Onur Sevilengül sahipliğinde düzenlenen davetle yaptı.
Steyfi firması sahibi Seyfi Sevilengül ve Onur Sevilengül’ün yakın arkadaşları ve aile dostlarınının yanı sıra Ankara cemiyet hayatının tanınan yüzleri ile gerçekleştirilen açılışta birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı. Aralarında GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu’nun bulunduğu davetlilere birbirinden leziz ikramlar sunulurken,davetliler de keyifli geçen günde bol bol sohbet ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.