Başa Dön

SPOT.TER’e Renkli Tanıtım

blank

SPOT.TER’e Renkli Tanıtım

İstanbul sosyal yaşamının elit isimlerinden Tansa Mermerci Ekşioğlu yeni projesi SPOT.TER’i özel bir davetle seçkin konuklara tanıttı.
Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Tansa Mermerci Ekşioğlu, yeni girişimini Bebek’te bulunan Happily Ever After’da yakın arkadaşlarına ve sosyal yaşamın seçkin isimlerine tanıttı. Güncel Sanat Eğitim ve Üretim Platformu Spot Contemporary Art Projects’in üyelik sistemi ile işleyen yeni platformu ‘SPOT.TER’in tanıtım lansmanının ev sahipliğini Tansa Mermerci Ekşioğlu ve ortağı Zeynep Öz yaptı. anıtım davetinde üyelik platformu SPOT.TER’in ayrıcalıkları konuklara anlatılarak bilgi verildi. Davette Tansa Mermerci Ekşioğlu ve Zeynep Öz yaptıkları konuşma yaparak SPOT.TER hakkında bilgi verdiler ve davete katılan konuklara teşekkür ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.