Başa Dön

Soroptimistler Anlamlı Davette Buluştu

Soroptimistler Anlamlı Davette Buluştu

Elde edilicek gelirin bursiyer kız öğrencilere bağışlanacağı “Soroptimist Derneği Özel Yemeği” Sheraton Otel’de gerçekleşirken, dernek aynı zamanda 40. yıl dönümünü kutlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşadı.

Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu’nun Ankara Kulübü Başkanı Elif Akan, Ankara cemiyetini örnek bir amaç için bir araya getirdi. Katılımın bir hayli yoğun olduğu anlamlı buluşmada Aylin Erbilgin, Beliz Büyükhanlı, Figen Turhan, Sibel Özdoğan gibi isimler yer alırken, hanımlar şıklıkları ve zarafetleriyle göz kamaştırdılar. Davetin açılış konuşmasında Dernek Başkanı Elif Akan; Çankaya Soroptimist Kulübü’nün 40. yılını kutlarken bu çerçevede okutulan kız çocukların projeyi destekleyenlerle tanıştırılması ve yeni bursiyer öğrencilerin kazandırılması amacını taşıması adına mutlu olduğunu ifade etti. Yaklaşık yüz davetlinin ilgi gösterdiği yardım yemeğinde cemiyetin sevilen yardımsever hanımları, birlikte olmanın da mutluluğunu yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.