© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sonsuza Kadar “Evet” Dediler

Sonsuza Kadar “Evet” Dediler

Sitare Ceylan ve Engin Alsan Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da

düzenlenen şık bir törenle dünya evine girdi.

Figen- Hasan Ceylan çiftinin kızı Sitare Ceylan ile Nermin-Musa Alsan çiftinin oğlu Engin Alsan Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da düzenlenen şık bir törenle hayatlarını birleştirdiler. Ankara sosyal yaşamından çok sayıda davetli mutlu çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Karşılıklı evetlerin ardından imzaları atan çiftin şahitliklerini Varol Alsan, Nadire İçkale ve Abdulkadir Aksu yaptı. Çift düğün töreninin ardından balayı adresi olan Dubai’ye uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.