Başa Dön

Skal Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi

blank

Skal Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi

Skal International Ankara Kulübü Derneği Haziran ayı toplantısını Genel Müdür Uğur Bür’ün ev sahipliğinde Crown Plaza Hotelde gerçekleştirdi. Davete dernek üyelerinin yanı sıra seçkin davetliler katıldı.

Crown Plaza Hotelde gerçekleştirilen Haziran ayı toplantısının açılış konuşmasını Skal Ankara International Başkanı Murat Altunay yaptı. Ekonomist İsmet Demirkol’un onur konuğu olarak ağırlandığı toplantıda, turizmde yaşanan ekonomik gelişmeler hakkında sohbet edildi. Turizmin geleceği ve yaşanan sıkıntılar dile getirildi. Toplantının sonunda doğum günü olan üyelerin pasta kesilerek topluca doğum günü kutlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.