Başa Dön

Skal Ankara Toplandı

blank

Skal Ankara Toplandı

Dedeman Otel, aylık yemekli toplantılarıyla ülkedeki gelişmeleri takip eden Skal International’ın üyelerine ev sahipliği yaptı.

Keyifli geçen davette konuşmacı olarak Türk Hava Yolları Ankara Müdürü Emrullah Kirişçi yer aldı. Kirişçi konuşmasında, Türk Hava Yolları’nın girişimleri ve hizmetleri hakkında bir sunum yaptı. Salonda bulunan üyelerin sorduğu sorulara da içtenlikle yanıt veren Kirişçi, uzun süre alkışlandı. Toplantının sonunda Skal Ankara Başkanı Sadık Altıparmak, Emrullah Kirişçi’ye katılım plaketi takdim etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.