Başa Dön

Skal Ankara Midi Otel’de Toplandı

blank

Skal Ankara Midi Otel’de Toplandı

Okuma süresi 1 dakika

Toplantılarına kaldığı yerden devam eden Skal İnternational, Midi Otel’de The Heart Of Anotolia adı altında düzenledikleri yemekte bir araya geldiler.

Aylık yemekli toplantılarına hız kesmeden devam eden Skal, düzenlediği yemekte Maltepe Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölüm Başkan’ı Doç. Dr. Orhan Çekiç’i ağırladı. Toplantı Skal Ankara Başkanı Çiçek Mayda’ nın konuşmasıyla başladı. Mayda üye ve konuklara Skal Ankara hakkında çeşitli bilgiler sunarken ardından konuşma sırasını alkışlar eşliğinde konuk konuşmacı Çekiç’e bıraktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.