Başa Dön

Siyah Beyaz’da Piotr Klemensierwicz

blank

Siyah Beyaz’da Piotr Klemensierwicz

Okuma süresi 1 dakika

Kavaklıdere’de bulunan Siyah Beyaz galeri Fransız sanatçı Piotr Klemensierwicz’in “Resimlerin Aslını Anımsamak” isimli sergisine ev sahipliği yaptı.

Paris, Kanada, Çin gibi uluslararası birçok platformda adını duyurmuş ünlü sanatçı Piotr Klemensierwicz, Siyah Beyaz Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluştu. Türkiye’de ki ilk sergisini geçmiş yıllarda yine Siyah Beyaz Sanat Galerisi’nde açan sanatçı, doğa ve doğal yaşama yaptığı soyut yorumlamalarla ilgi odağı oldu. Resimlerinin yanı sıra fotoğrafların üzerinde yaptığı çalışmalarla dikkat çeken sanatçının “Resimlerin Aslını Anımsamak” sergisini ziyaret eden sanatseverler eserlerde incelikle işlenen renkleri yakından incelediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: