© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu

SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu

SİYAD tarafından verilen 45. Türk Sineması Ödülleri, Cemal Reşit Rey Konser salonunda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Sinema Yazarları Derneği’nin düzenlediği bu sene 45.si dağıtılan ödüllerin törenine sanat camiasından katılım yoğun oldu. Tepenin Ardı, en iyi film, en iyi senaryo ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülleri ile geceye damga vururken, en iyi Erkek Oyuncu Ödülünü “Yeraltı” adlı filmi ile Engin Günaydın, Cahide Sonku En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü’de Araf’da ki rolü ile Neslihan Atagül aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.