Başa Dön

Siren Ertan Çarmıklı’dan Özel Takılar

blank

Siren Ertan Çarmıklı’dan Özel Takılar

Okuma süresi 1 dakika

Mücevher tutkunlarının gözde markalarından olan Zela, Siren Ertan Çarmıklı ile birlikte gerçekleştirdikleri özel işbirliği için kokteyl düzenledi.

Gerçekleştirdiği tasarımları ile adından sıkça söz ettiren cemiyet hayatının başarılı iş kadınlarından Siren Ertan Çarmıklı ile Zela Müecvherat iş birliği gerçekleştirerek “Siren Ertan İstanbul for Zela” koleksiyonu özel bir davetle tanıtıldı. Zela Mücevherat’ın Nişantaşı Mağazasında düzenlenen davete cemiyet ve iş hayatının seçkin isimleri katıldı. Zela Mücevherat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Norayr İşler ile birlikte eşi Caroline İşler ve Siren Ertan Çarmıklı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen davette konuklar koleksiyonu yakından incelerken bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.