Başa Dön

Şık Gecede Görkemli Düğün

blank

Şık Gecede Görkemli Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Avukat Emrah Güner ve Diyetisyen Duygu Öztürk’ün Büyükhanlı Park Otel’de gerçekleşen düğün törenine çok sayıda seçkin isim katıldı.

Eski Başbakan Tansu Çiller’in hukuk danışmanı Fatma Gülay Güner’in avukat oğlu Emrah Güner ile başarılı diyetisyen Duygu Öztürk gerçekleştirilen şık düğün töreni ile evlenerek hayatlarını birleştirdi. Birçok seçkin ismin yer aldığı düğün töreninde yakın arkadaşları ve aile dostları çiftin en mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Balayı adresi olarak Bodrum’u tercih eden çift düğün sonunda davetlilerin tebriklerini kabul etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.