Başa Dön

Şık Düğün Sonrası Çifte Balayı

blank

Şık Düğün Sonrası Çifte Balayı

Törem Sazak ile Barış Aydın Başkent’in seçkin konuklarının yer aldığı törende hayatlarını şık bir düğün ile birleştirdi.
Başkent Üniversitesi mezunu Yiba Enerji sahibi Barış Aydın ile Koç Üniversitesi mezunu Yüksel Holding bünyesinde görev yapan Törem Sazak’ın düğünü, Marriot Otel’de görkemli bir şekilde gerçekleşti. İki yıllık birlikteliklerini sürdüren mutlu çift, beş ay önce evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandılar. Marriot Otel’de gerçekleşen muhteşem düğünde hayatlarını birleştiren mutlu çifti ortak arkadaşları, dostları ve aileleri yalnız bırakmadı. Çiftin nikah şahitliklerini Sühenda Sazak, Tayfun Başaran ve Emin Sazak yaptılar. Şahitler ve salonda bulunan tüm konukların huzurunda sorulan soruya “Evet” yanıtını veren mutlu çift balayı için önce Marmaris’e ardından ise Yunan Adaları’na gitmeyi tercih ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.