Başa Dön

Sheranton’da Görkemli Düğün Töreni

blank

Sheranton’da Görkemli Düğün Töreni

Okuma süresi 1 dakika

Sheranton Hotel’de gerçekleşen görkemli törenle Rönesans Holding Finans Direktörü Erdem Kurumsak ve Şara Grupta Yönetim Kurulu üyesi Sinem Mor çiftinin düğünü renkli görüntülere sahne oldu.

 

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında nişanlanan Rönesans Holding Finans Direktörü Erdem Kurumsak ile Şara Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sinem Mor çifti bu mutluluklarını evlilikle taçlandırdı. Sheraton Hotel’de gerçekleşen görkemli düğün töreni ile evlenen çift, balayı için Maldivler’e gideceğini söyledi. Sinem Mor gelinliği için Beymen’i seçerken, Erdem Kurumsak’ın damatlık için tercihi Vakko oldu. Çiftin bu mutlu günlerinde davetliler de şıklıklarıyla göz doldurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.