Başa Dön

Sarı Lacivert Doğum Günü

blank

Sarı Lacivert Doğum Günü

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet hayatının sevilen ismi Yaman Zaim yeni yaşını, eşi Serap Selvi Zaim’in kendisi için Arjantin Caddesi’nde bulunan Mickeys by Las Chicas’da hazırladığı ve yakın arkadaşlarının katıldığı sürpriz doğum günü partisi ile kutladı.

Mickeys’de gerçekleşen partinin kendisi için düzenlendiğinden haberi olmayan Yaman Zaim, eşinin ve yakın dostlarının bu tatlı süprizi karşısında uzun süre şaşkınlığını gizleyemedi. Davete katılan dostlarına teşekkürlerini sunan Zaim çifti dostlarıyla mutlu bir gün yaşadı. Renkli kutlamada Yaman Bey’in tuttuğu takım olan Fenerbahçe’nin renklerinden oluşan detaylar dikkat çekerken gece pasta kesimi ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.