© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sarayda Maskeli Karnaval

Sarayda Maskeli Karnaval

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, İstanbul’daki İtalyan Konsolosluğu’nda Venedik Karnavalı şerefine düzenlenen maskeli baloya katıldı. İtalya’nın kanalları ve gondolları ile ünlü kenti Venedik’te her yıl düzenlenen dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin katıldığı geleneksel Venedik Karnavalı’nın bir benzeri beşinci kez Venedik Sarayı’nda düzenlendi. İstanbul Başkonsolosu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen maskeli baloya, büyük elçiler, konsoloslar ve cemiyet hayatının renkli isimleri katıldı. Venedik Sarayı’nın girişinde, konukları Venedik kralı ve ailesini canlandıran oyuncular karşılarken, misafirler bu özel gecede hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Sokak tiyatrolarında kesitlerin sunulduğu kokteyl alanında ise renkli görüntüler yaşandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.