Başa Dön

Sarayda Masal Tadında Düğün

blank

Sarayda Masal Tadında Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Şükran ve Ahmet Kayahan’ın oğlu Kaan Kayahan ile Rita ve Arek Kuyumciyan’ın kızı Tracy Kuyumciyan, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen görkemli bir düğünle evlendiler.

Muhteşem bir törenle dünya evine giren İstanbul sosyal yaşamının genç kuşak temsilcilerinden Kaan Kayahan ve Tracy Kuyumciyan, Çırağan Sarayı’nda mutluluğa ilk adımlarını dostlarıyla birlikte attılar. Üç buçuk yıl önce tanışan Kaan Kayahan ve Tracy Kuyumciyan, eylül ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmışlardı. Vakko Espace imzası taşıyan şık salonda ağırlanan konukları, Kayahan ve Kuyumciyan ailelerinin büyükleri karşıladı. Kayahan çiftinin nikah şahitliklerini Nancy-Kerem Kibar, Candan-İsmail Çarmıklı ve Haluk Ülke birlikte yaptılar. Canan Yaka imzalı gelinliği ile Tracy Kuyumciyan, davetlileri büyüledi. Mutlu çift ilk danslarının ardından kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan aile üyeleri ve dostlarının bulunduğu masaları dolaşarak tebrikleri kabul ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.