Başa Dön

Sanatseverler CerModern’de Buluştu

blank

Sanatseverler CerModern’de Buluştu

Gelenekten modernizme uzanan Meksika Sanat Sergisi CernMondern’de sanata gönül verenlerle buluştu. Buluşmada ayrıca Meksika’nın yeni Ankara Büyükelçisi Martha Barcena Coqi misafirlerine örnek bir misafirperverlik gösterdi.
CernModern’de buluşulan sergide, Meksika’nın gücünü gelenekten alıp günümüzdeki modernizmle birleştirilen, her biri birbirinden özgün eserler sanatsevelerle buluştu. Sergiye katılan sanat meraklıları eserleri dikkatli gözlerle incelediler. CernModern’deki sergi sanat meraklılarıyla buluşurken sergi öncesi konuşma yapan Meksika Büyükelçisi Martha Barcen Coqi “Türkiye ile olan dostuluğumuzdan dolayı çok mutluyum, bu dostluk aramızdaki bağı daha da güçlendiriyor” dedi. Sanatsevelerin kısa sohbetler de kurduğu serginin devamında sergiye katılanlara ikramlarda bulunuldu

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.