Başa Dön

Sanatseverler Antigone’da Buluştu

blank

Sanatseverler Antigone’da Buluştu

Ümitköy’de bulunan Antigone Sanat Galerisi’nde, sanatçı Siret Uyanık’ın dokuzuncu bireysel sergisi olan “Algının Ötesinde” adlı sergi sanat severlerle buluştu.

Antigone Sanat Galerisi’nde düzenlenen sergi, oldukça yoğun bir katılımın olduğu davetle sanatseverleri bir araya getirdi. Renkli geçen sergiye katılanlar Sanatçı Siret Uyanık’ın resimlerini dikkatli gözlerle incediler. Davet, misafirlere sunulan ikramlarla devam ederken Siret Uyanık yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Sanatseverlerle kısa sohbetler de kuran Siret Uyanık, resimlerinde doğada görüp geçtiğimiz nesnelerin ötesindeki algıları tuvale yansıttığını belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.