Başa Dön

Sanat Tutkunları Bir Arada

blank

Sanat Tutkunları Bir Arada

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Sinema Derneği’nin TC Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlediği Gezici Festival, 20. yılını “Sinema Aşkına” teması ile kutladı.

Ankara Sinema Derneği’nin TC Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlediği “Sinema Aşkına” temalı Gezici Festival, Divan Çengelhan’da sanat tutkunlarını bir araya getirdi. Ankara Divan Çengelhan’da bulunan Rahmi Koç Müzesi’nde başlayan ve Sinop’ta tamamlanacak olan festivale Ankaralılar’ın ilgisi yoğun oldu. Renkli gecede gösterilen bir dakikalık gösteri konukları büyüledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.