Başa Dön

Şall Collection 2015 Koleksiyonunu Tanıttı

blank

Şall Collection 2015 Koleksiyonunu Tanıttı

Şall Collection’ın Türkiye temsilcisi olduğu, sektörde 25.yılını kutlayan Fransız duvar kağıdı ve kumaş firması Elitis’in 2015 koleksiyonları tanıtıldı.

Koleksiyonları tanıtmak üzere firma yetkilisi Leopold des Grottes, Şall Collection ev sahipliğinde Çayyolu mağazasında şık tanıtım gercekleştirdi. Sunumda Ankara’daki iç mimarlara ve satış temsilcilerine yeni koleksiyonlar, tasarım ürünler, yeni malzemeler ve yeni üretim teknolojileri tanıtıldı. Dünyanın önde gelen markalarından olan Elitis’in duvar kaplamaları ve kumaş koleksiyonları büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.