Başa Dön

Sabah Eczanesi’nden Sosyal Sorumluluk

blank

Sabah Eczanesi’nden Sosyal Sorumluluk

Okuma süresi 1 dakika

Next Level AVM’de bulunan Sabah Eczanesi’nin sahibi Elif Sabah, meme sağlığı bilgilendirme haftası dolayısıyla AVM’nin podyum katında bulunan Keifi’de bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Next Level AVM’de bulunan Sabah Eczanesi’nin sahibi Elif Sabah, meme sağlığı ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı düzenledi. AVM’nin podyum katında bulunan Keifi’de gerçekleşen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı. Toplantıya katılan davetliler, konuşmacı olarak katılan Prof. Dr. Ayşegül Özdemir’in ilgiyle dinlediler. Meme sağlığı bilgilendirme ayı içinde düzenlenen bilgilendirme toplantısına yoğun ilgi gösteren kadınlar Elif Sabah’a bu sosyal sorumluluk etkinliği için teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.