Başa Dön

Rhytm by Sports International Açıldı

blank

Rhytm by Sports International Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Kuruluşundan itibaren Bilkent’te hizmet veren Sports International, yeni bir konsept olan Rhythm Wellness&Spa ile üyelerini tanıştırdı.

Rhythm by Sports International diğer merkezlerden farklı olarak Spa ile Pilates-Personal Training hizmetini bir arada sunuyor. Muhteşem dans şovlarıyla açılışını gerçekleştiren spor merkezi konuklara keyifli dakikalar yaşattı. Gösterinin ardından tesisi gezen katılımcılar spor merkezini çok başarılı bulduklarını belirttiler. Tesisin en beğenilen özellikleri ise tamamı gün ışığı alan salonları ve açık bir alana hakim görüntüsü oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: