Başa Dön

Rett Sendromlular İçin Buluştular

blank

Rett Sendromlular İçin Buluştular

Okuma süresi 1 dakika

Rett Sendromlu Aileler Dayanışma Derneği, Ahlatlıbel Ankara Golf Kulübü’nde yardımsever başkentlilerin oldukça yoğun katılım gösterdiği anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Yakalananların yavaş yavaş öğrenme yetilerini yitirdiği Rett sendromlulara yardım amaçlı düzenlenen davete başkent cemiyet hayatının yardımsever hanımlarının ilgisi oldukça yoğun oldu. Dernek Başkanı Güler Gürcan’ın ev sahipliğini yaptığı kermes havasında geçen davette Aytül Gökçe, Gülennur Aydın ve Beril Çavuşoğlu’na derneğe katkılarından dolayı plaket verildi. Dernek doktoru Mine Uyanık’ın Rett sendromlular hakkında davetlilere bilgiler verdiği etkinlikte başarılı Türk Sanat Müziği Sanatçısı Zekai Tunca mini bir konser verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.