Başa Dön

Rett Sendromlular İçin Bir Araya Geldiler

blank

Rett Sendromlular İçin Bir Araya Geldiler

Okuma süresi 1 dakika

Rett Sendromlu Aileler Dayanışma Derneği, Fige Restaurant’ta yardımsever hanımların oldukça yoğun katılım gösterdiği anlamlı bir davet verdi.

Kızılcahamam Akasya Termal Tatil Köyü’nde kalan rett sendromlu çocuklar için havuz yapmak amacıyla verilen davete, başkent cemiyet hayatının yardımsever hanımlarının ilgisi oldukça yoğun oldu. Dernek Başkanı Güler Gürcan’ın ev sahipliğini yaptığı davete Aytül Gökçe, Gülennur Aydın ve Aylin Özal gibi isimler de katıldı. Davet, müzik dinletisi ve davetlilerin bol sohbetleriyle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.