Başa Dön

Renkli Sünnet Şöleni

blank

Renkli Sünnet Şöleni

Okuma süresi 1 dakika

Ekinoks Ajans ortağı Erhan-Gülsevil Varol çiftinin oğulları Aziz Ongun Varol, Cadde Hare’de düzenlenen ve oldukça keyifli geçen bir davetle erkekliğe ilk adımını attı.
Havuz başında geçen davete, Varol ailesinin yakın dostları ve tüm sevdiklerinin bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Varol ailesi olarak Erhan-Gülsevil Varol çifti, davetlileri etkinlik alanının hemen girişinde karşılayarak oldukça iyi bir misafirperverlik örneği gösterdiler. Minik Aziz Ongun, arkadaşlarıyla beraber palyoço ile bol bol eğlenip çeşitli oyunlar oynayarak keyifli anlar geçirdi. Renkli geçen sünnet düğününde şık misafirler kendilerine sunulan lezzetli ikramları afiyetle yerken, davet ilerleyen saatlerde orkestranın hareketli parçaları ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.