© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Renkli Doğum Günü

Renkli Doğum Günü

Ankara cemiyetinin tanınan isimlerinden Figen Turhan, eşi Engin Turhan’a unutamayacağı bir doğum günü partisi düzenledi.

İstanbul Ekspress Nakliyat’ın sahibi Engin Turhan’ın doğum günü, sahibi olduğu firmanın özel bir
bölümünde yapıldı. Doğum günü partisine Ankara, İzmir ve Bursa cemiyet hayatının en seçkin isimleri katıldı. Gecede Gürkan-Nursel Başeğmez çifti, Carolina Tankal, Aynaz Özkaşıkçı, Akya Gençler gibi isimler de yer aldı. Renkli görüntülerin oluştuğu partide eşi ve çocuklarıyla birlikte olmamın mutluluğunu yaşayan Engin Bey, yakın dostlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.