Başa Dön

Ramada Otel’de “Evlilik Oyunu”

blank

Ramada Otel’de “Evlilik Oyunu”

Okuma süresi 1 dakika

Deniz Yıldızı dizisinde rol alan Tuan Tunalı ve Beni Affet dizisinin zarif oyuncusu Hazal Filiz Küçükköse, Ramada Plaza Otel’de düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler.

Bir Başkent dizisi olan Deniz Yıldızı’nda Özgür karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Tuan Tunalı ile Beni Affet dizisinde Leyla rolünü canlandıran Hazal Filiz Küçükköse, Ramada Plaza’da düzenlenen renkli bir törenle hayatlarını birleştirdi. Daha önce nikahları kıyılan ve konuklarıyla düğün yemeğinde buluşan Tuan Tunalı ve Hazal Filiz Küçükköse çifti, konukların salondaki yerlerini almasıyla birlikte kapıda göründü. Evlilik anını konukların huzurunda yeniden canlandıran ikilinin nikahını ise yakın arkadaşları İlay Tiryaki kıydı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.