Başa Dön

Rahmi Koç’tan Özel Davet

blank

Rahmi Koç’tan Özel Davet

Okuma süresi 1 dakika

Koç Holding Yönetim Kurulu Şeref Başkanı Rahmi Koç Ankara’nın köklü ailelerinden Çavuşoğlu ailesi üyelerine özel bir davet verdi.

Koç Holding Yönetim Kurulu Şeref Başkanı Rahmi Koç, Kalamış Marina Divan’da düzenlediği özel bir davet ile Ankara’nın köklü ailelerinden Çavuşoğlu ailesi üyelerinden Ahmet ve Kemal Çavuşoğlu’nu ağırladı. Davete eşleriyle katılan Ahmet Çavuşoğlu ve Kemal Çavuşoğlu, Rahmi Bey ile bol bol sohbet edip anılarını yad ettiler. Yakın aile dostlarının da katıldığı davette misafirler, Kalamış Marina Divan’ın eşsiz manzarası ve birbirinden leziz ikramları eşliğinde unutulmaz bir akşam geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.