Başa Dön

Raffles Otel’de Baby Shower

blank

Raffles Otel’de Baby Shower

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü iç mimar ve ressam Nihan Yardımcı Çetinkaya, düzenlediği baby shower daveti ile yakın arkadaşlarıyla doğumdan önce biraraya geldi.

Ruloylamala sergileriyle adından başarılı bir sekilde söz ettiren ressam ve iç mimar Nihan Yardımcı Çetinkaya, Raffles Otel’de gerçekleştirdiği baby shower davetiyle doğumdan önce yakın arkaşlarıyla birlikte kutlama yaptı. Pembe renklerle ve bebek eşyalarıyla süslenmiş bir konseptte hazırlanan salon, konukların büyük beğenisini kazandı. Davete katılan konuklar bol bol sohbet ederken günün hatırası için özel hazırlanan fotoboot ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmediler. Arkadaşlarıyla doğum öncesi yemek yiyerek sohbet eden Nihan Yardımcı Çetinkaya’nın tatlı heyecanı gözlerinden okunuyordu. Davete katılan misafirler Nihan Hanıma sürpriz hediyeleriyle de sevindirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.