Başa Dön

QSS Türkiye’de

blank

QSS Türkiye’de

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü kozmetik markası QSS’i ilk kez ülkemize getiren Yaset firması, markanın tanıtımı için özel bir gece düzenledi.

Yaset firması tarafından ilk kez Türiye’ye getirileren, dünyaca ünlü kozmetik markası QSS (Q-Skin Science) için özel bir tanıtım gecesi düzenledi. Limak Eurasia Luxury Hotel’de gerçekleşen lansman gecesinde ünlü sanatçı Yılmaz Morgül sahne aldı. Yaset firmasının sahibi Akif Toksöz ve Genel Müdürü Münire Toksöz’ün ev sahipliğinde düzenlenen geceye çok sayıda davetli katıldı. Michelle Obama ve Jennifer Lopez’in ciltlerindeki gençliğin ve parlaklığın sırrı olarak bilinen bitkisel kök hücre biyoteknolojisinin kullanıldığı QSS’in tanıtım gecesine katılan konuklar, gece boyunca canlı müzik eşliğinde eğlenerek keyifli bir gece geçirmenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.