Başa Dön

Qent İstinye’ye Yoğun İlgi

blank

Qent İstinye’ye Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Qent İstinye evleri İstanbul sosyal yaşamının elit isimlerinin katıldığı şık bir etkinlile Porsche Design Studio’nun Maçka’daki mağazasında tanıtıldı.

Toya BİGG Gayrimenkul Yatırım İnşaat ve Dilek Gayrimenkul Yatırım ve Turizm A.Ş. ortak girişimi ile hayata geçirilen Qent İstinye projesinin tanıtımı Porsche Design Studio’nun Maçka’daki mağazasında iş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimlerinin katılımıyla yapıldı. Qent İstinye evlerinin iç mimarisi dünya çapında bilinen ve Türkiye’de ilk kez bir projeye imza atan Porsche Design Studio tarafından gerçekleştirildi. Konukların büyük beğenisini kazanan evlerin mimari olarak ise ulusal ve uluslar arası birçok ödülün sahibi olan Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından hayata geçirildi. Gecenin ev sahipliğini Toya Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Topaloğlu yaptığı davette, İlhan Erşahin ve Dj. Yakuza’nın performansı ile konuklar doyası eğlenerek gecenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.