© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pink Boutique’den Şık Açılış

Pink Boutique’den Şık Açılış

Hazır gece kıyafetleri ve çanta tasarımlarıyla Ankara’nın gözde yerlerinden biri olmaya aday olan Pink Boutique Karum İş Merkez’nde açıldı.
Gece kıyafetleri, trend kot ve tayt modelleri ile iddialı modellerin bulunduğu Pink Boutique Ankara Karum İş Merkezi’nde açıldı. Alper Baturalp’in sahibi olduğu Pink Boutique’in açılışında oldukça renkli görüntüler ortaya çıktı.Açılışa Başkent’in moda tutkunları yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.